Vychytávky

R-dvojku tvoříme jako nadšenci do vychytávek. U našich brýlí, helem, rukavic i doplňků najdete ty neužitečnější materiály a technologie, které současný svět nabízí (tedy všechny užitečné), ale hlavně, za rozumnou cenu při kvalitě, za kterou osobně ručíme!

 • Elastický materiál

  Vyrobeno z pružného materiálu, který se dobře přizpůsobuje tvaru rukou. najít rukavice s touto vychytávkou »
 • Protiskluzová úprava

  Konečky prstů s protiskluzovými plochami zlepšují držení řidítek, brzd, holí. najít rukavice s touto vychytávkou »
 • Polstrování dlaně

  Polstrování snižuje otlaky v namáhaných částech. najít rukavice s touto vychytávkou »
 • Gelové vycpávky

  Gel snižuje otlaky v namáhaných částech. najít rukavice s touto vychytávkou »
 • Utírací plocha

  Fleesovou plochou si lze utřít čelo, nos, ústa během aktivity. najít rukavice s touto vychytávkou »
 • Dotykové plošky

  Ovládání dotykových displejů. najít rukavice s touto vychytávkou »
 • Reflexní prvky

  Rexlexní prvky zlepšují viditelnost sportovce. najít rukavice s touto vychytávkou »
 • Silikonové prvky

  Zlepšuje jistotu úchopu, neklouže. najít rukavice s touto vychytávkou »
 • Stahovací kroužky

  Výrazně usnadňuje sundavání. najít rukavice s touto vychytávkou »
 • Větrání / síťovina

  Rukavice lépe dýchají a odvětrávají pot. najít rukavice s touto vychytávkou »
 • THERNO

  Vysoká úroveň tepelného komfortu THERMO. najít rukavice s touto vychytávkou »
 • Protivětrná kapsa

  Umožňuje si zvýšit tepelný komfort či ochranu proti dešti. najít rukavice s touto vychytávkou »
 • Flís

  Materiál vyniká velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Kvalitně počasaný flís je velmi jemný a příjemný na omak. Nespornou výhodou tohoto materiálu je uchování pocitu sucha. Struktura vláken zvyšuje přenos vlhkosti, na rozdíl od přírodním materiálů vzniklou vlhkost nenasakuje, ale jen propouští do vrchní vrstvy, tudíž zůstává na povrchu stále suchý. najít rukavice s touto vychytávkou »
 • Vlna

  Díky svým tepelně izolačním vlastnostem se vlna často používá při výrobě moderních izolačních vrstev oblečení. Vlna se vyznačuje vysokou savostí a elasticitou, největší potenciál však mají její okamžité izolační vlastnosti, které nejvíce oceníte, když se potřebujete rychle zahřát. Tato vlastnost je dána strukturou jednotlivých vláken, mezi kterými se nacházejí drobné vzduchové kapsy, které vytváří dokonalý izolující efekt. Vlněné rouno silnější než 34 mikronů dokáže absorbovat hodně vlhkosti, hřeje v chladu i za mokra. najít rukavice s touto vychytávkou »
 • SOFT PLATIN

  Zima, vítr nebo sníh, to jsou podmínky, které na vás při sportu na horách působí. Moderní funkční materiál SOFT PLATIN vhodný na výrobu prodyšných a velice pohodlných svrchních vrstev oblečení vás bude chránit a tím si pobyt mimo domov maximálně užijete. najít rukavice s touto vychytávkou »
 • REAL LEATHER

  Kůže neboli useň je přírodní materiál se svými typickými přednostmi jako je pevnost, pružnost a odolnost. Výhodou také je, že se tento materiál dobře přizpůsobuje klimatickým podmínkám. Jedná se o meaximálně odolný materiál s dlouhou životností, použitím na dlani lépe chrání rukavice proti poškození a zvyšuje přilnavost. Údržba kůže je opravdu snadná. najít rukavice s touto vychytávkou »
 • Nastavitelná manžeta

  Velice jednoduchý, intuitivní způsob regulace bránící proniknutí sněhu do vnitřního prostoru rukavic Relax byl navržený s ohledem na zajištění maximálního komfortu užívání. Ovládání regulace jednou rukou pomocí pevné a elastické gumičky funguje s maximální přesností a rukavice dokonale utěsní. Manžetu lze přetáhnout přes rukáv bundy, čímž je dosaženo bezpečného uzavření a zabráněno vniknutí sněhu do vnitřního prostoru rukavice i v náročných podmínách. najít rukavice s touto vychytávkou »
 • 3D MOTION

  Z odborných poznatků lékařů a testováním jsme vyvinuli unikátní ergonomické řešení rukavic 3D MOTION. Ve spolupráci s předním výrobcem rukavic s dlouholetou tradicí a zkušenostmi jsme navrhli 3D střih a konstrukci respektující ergonomii ruky. Anatomickým tvarováním kopírující rádius prstů bylo docíleno přirozeného tvaru rukavic a vysoký komfort užívání. V praxi dokáže odstranit některé nepříjemné obtíže, které může dlouhodobé lyžování způsobit. najít rukavice s touto vychytávkou »
 • HIPORA

  Značková membrána HIPORA určená k vytvoření ochranné bariéry proti vodě a větru zachovává nezbytnou prodyšnost. Garantovaná nepromokavost je udáváná hodnotou min. 5.000 mm a garantovaná prodyšnost je udávána hodnotou min. 3.000 g/m2/24h. najít rukavice s touto vychytávkou »
 • WINDBREAKER

  Materiál WINDBREAKER je fleecový materiál v kombinaci s polyuretanovou membránou, která je zárukou dokonalé větruodolnosti a zároveň prodyšnosti výrobku. Materiál účinně brání odvodu tepla efektem chlazení větrem a pocitová teplota tak může být i při vysokých venkovních teplotách velmi nízká. Rukavice s materiálem WINDBREAKER jsou vhodné pro náročné outdoorové činnosti, oceníte je však i při běžné činnosti. najít rukavice s touto vychytávkou »